heeevron

БЛАГОДІЙНИКИ

logo
0
/100

ЧОМУ HEBRON?

Hebron Education Charity Organization — неурядова організація, яка надає допомогу сиротам та малозабезпеченій молоді. Впродовж 24-х місяців у IT Aкадемії Hebron студенти вивчають програмування, історію України, англійську мову та критичне мислення . Також програма передбачає соціальну реабілітацію, побудовану на християнських цінностях. Ми покриваємо витрати на освіту, проживання, а також стипендію для студентів. Тому фінансова підтримка наших Благодійників надзвичайно важливою для успіху організації «Hebron Education». Проект Hebron 100 — це спосіб допомогти сиротам з великим потенціалом заради кращого майбутнього для них.
Hebron

ІДЕЯ HEBRON 100?

figure
Ми об'єднуємо 100 Благодійників у спільноту, яка готова працювати для спільної мети — якісної освіти для сиріт. Благодійники проекту Hebron 100 утворюють мережу, у якій можливо досягнути поставлених цілей.

РЕАЛІЗАЦІЯ

hebron
100 Благодійників з України, США, Канади та інших країн світу роблять щомісячні внески у сумі 50$ (1,390 UAH). Регулярні внески забезпечують розвиток та підтримку благодійної організації Hebron Education, заснованої в Україні.
orangeblock

ДОЛУЧИТИСЬ ДО HEBRON 100

Дякуємо, що вирішили стати донором Хеврон ІТ Академії!
Ваша заявка прийнята, ми скоро з вами зв'яжемось!

FAQ

1. Чи потрібно додатково щось фінансувати?
Ні, не потрібно. За бажання можна стати благодійником для одного з сиріт.
2. Яким чином розподіляються надходження?
Надходження використовуються для забезпечення студентів Академії житлом, харчуванням, медичною допомогою, навчальними матеріалами та стипендією у той період часу, в який вони навчаються в нас. За два роки існування Академії була виведена загальна сума на фінансування одного студента — 300$ / місяць або 3,600$ / рік.
3.Чому щомісячний внесок становить 50$ (1,390 UAH), а число благодійників — 100?
5,000$ / місяць - це сума, яка необхідна для фінансування навчання 16-17 студентів, які будуть зараховані до ІТ Академії Hebron на 2018-2019 навчальний рік.
4.Скільки часу триватиме моя участь у Hebron 100?
Один рік.
5.Де публікуватимуться звіти про використання коштів в Hebron 100?
Благодійники щомісячно отримуватимуть звіти на електронну скриньку.
6.Як ще можна долучитись до спільноти Hebron Educational Charity Organization?
Написати нам на email за адресою itacademyfororphans@gmail.com і ми надамо вам інформаційну підтримку.
7.Який кінцевий термін заповнення заявки на участь у Hebron 100?
31 грудня 2018 року. Кінцевий термін прийому заявок може бути скорочений, якщо кількість благодійників досягне верхньої межі — 100. Для кожного учасника кампанії його участь завершиться у різний час — через один рік .
8.Чи зможу я продовжити свою участь у Hebron 100 після одного року участі?
Так, звісно. Ми сподіваємось, що вам сподобається бути частиною організації.