Hebron IT Academy

Допоможіть нам створити нове майбутнє для молоді в Україні!

108 000

Саме такою є кількість українських хлопців та дівчат, які не мають шансу отримати освіту у зв'язку із складними життєвими обставинами.

Ви можете створити краще майбутнє для них вже сьогодні!

коло укр
Ми  зіткнулися з надзвичайним викликом:  в країні,  де  відбувається повномасштабна війна,  ми продовжуємо  допомагати соціально незахищеній молоді 

ВИКЛИК

Ми  зіткнулися з надзвичайним викликом:  в країні,  де  відбувається повномасштабна війна,  ми продовжуємо  допомагати соціально незахищеній молоді 

НАШ
ПІДХІД

Індивідуальна освітня програма включає  безкоштовне жило , харчування, психологічну  підтримку та соціальний супровід.

 

ВАШ
ВПЛИВ

Ви можете приєднатись до розвитку нашої громадської організації і зробити свій вклад в майбутнє  молоді вже сьогодні!
Приєднуєтесь!

Фінансова допомога

Банківські реквізити


Увага! Оскільки ми є неприбутковою організацією просимо Вас ОБОВ'ЯЗКОВО вказати призначення платежу: “Добровільна пожертва на статутну діяльність”.

ЄДРПОУ 40749568
Рахунок IBAN: UA113052990000026002001011163 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Hebron IT Academy

Питання

Хеврон IT Академія – це громадська організація, яка надає практичні знання в IT сфері впродовж новітньої однорічної навчальної програми, спрямованої на цілісну реабілітацію сиріт та молоді групи ризику.

Особи із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; особи віком від 18 до 25 років, у яких у віці до 18 років померли або загинули батьки. Особи, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, діти учасників АТО та молодь, яка опинилась у інших важких життєвих ситуаціях.

Хеврон IT Академія – це неприбуткова організація, на розвиток якої надають кошти благодійні фонди, меценати, жертводавці та просто пересічні громадяни, яким не байдужа доля кризової молоді в Україні.

Надходження використовуються для забезпечення студентів Академії житлом, харчуванням, медичною допомогою, навчальними матеріалами та стипендією у той період часу, в який вони навчаються в нас. За час існування Академії була виведена загальна сума на фінансування одного студента — $600 в місяць

Абітурієнт повинен пройти співбесіду та тестування. Для цього слід подати заявку на вступ тут. Після цього рекрутер визначить дату для співбесіди та тестування.

Кожен бажаючий може долучитись до розвитку проекту: фінансово, волонтерством, наставництвом, ліками, продуктами харчування, технікою або в інший спосіб. Детальніше тут.

Наші студенти вдячні за Вашу підтримку