Hebron IT Academy

Допоможіть нам створити нове майбутнє для молоді в Україні!

108 000

Саме такою є кількість українських хлопців та дівчат, які не мають шансу отримати освіту у зв'язку із складними життєвими обставинами.

Ви можете створити краще майбутнє для них вже сьогодні!

коло укр
Ми  зіткнулися з надзвичайним викликом:  в країні,  де  відбувається повномасштабна війна,  ми продовжуємо  допомагати соціально незахищеній молоді 

ВИКЛИК

Ми  зіткнулися з надзвичайним викликом:  в країні,  де  відбувається повномасштабна війна,  ми продовжуємо  допомагати соціально незахищеній молоді 

НАШ
ПІДХІД

Індивідуальна освітня програма включає  безкоштовне жило , харчування, психологічну  підтримку та соціальний супровід.

 

ВАШ
ВПЛИВ

Ви можете приєднатись до розвитку нашої громадської організації і зробити свій вклад в майбутнє  молоді вже сьогодні!
Приєднуєтесь!
Хеврон ІТ Академія допомагає соціально незахищеній молоді розпочати кар'єру в ІТ! helps socially vulnerable youth to start career in IT

Подаруй можливість!

Завдяки Вашій підтримці хтось може змінити своє життя вже сьогодні!

Фінансова допомога

Paypal

Просимо вказати призначення "Студенти"
 

Банківські реквізити

ЄДРПОУ 40749568
Рахунок IBAN: UA113052990000026002001011163 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Картковий рахунок ГО 4246 0010 3006 0986 В АТ КБ " Приватбанк"
Увага! Обов'язково вкажіть призначення платежу: Добровільна пожертва на статутну діяльність.

Питання

Хеврон IT Академія – це громадська організація, яка надає практичні знання в IT сфері впродовж новітньої однорічної навчальної програми, спрямованої на цілісну реабілітацію сиріт та молоді групи ризику.

Особи із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; особи віком від 18 до 25 років, у яких у віці до 18 років померли або загинули батьки. Особи, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, діти учасників АТО та молодь, яка опинилась у інших важких життєвих ситуаціях.

Хеврон IT Академія – це неприбуткова організація, на розвиток якої надають кошти благодійні фонди, меценати, жертводавці та просто пересічні громадяни, яким не байдужа доля кризової молоді в Україні.

Надходження використовуються для забезпечення студентів Академії житлом, харчуванням, медичною допомогою, навчальними матеріалами та стипендією у той період часу, в який вони навчаються в нас. За час існування Академії була виведена загальна сума на фінансування одного студента — $600 в місяць

Абітурієнт повинен пройти співбесіду та тестування. Для цього слід подати заявку на вступ тут. Після цього рекрутер визначить дату для співбесіди та тестування.

Кожен бажаючий може долучитись до розвитку проекту: фінансово, волонтерством, наставництвом, ліками, продуктами харчування, технікою або в інший спосіб. Детальніше тут.

Наші студенти вдячні за Вашу підтримку