Hebron IT Academy

В Хеврон ІТ Академії розпочався новий навчальний рік!

New academic year

Відкриття нового навчального року в Hebron IT Academy

           Завдяки Божій допомозі та Збройним Силам України, які забезпечили нам тихі вихідні, вдалося відсвяткувати відкриття нового навчального року.

          Близько 50 малозабезпечених юнаків, хлопців і дівчат з числа дітей-сиріт, напівсиріт, постраждалих від російського вторгнення, починають нове життя. 27 студентів, які навчатимуться офлайн, приїхали з усієї України до Hebron IT Academy, щоб отримати навички та знання в IT. Вони вже поділилися своїми першими враженнями від Хеврону: кажуть, що їм подобається атмосфера Академії та з нетерпінням чекають початку інтенсивного навчання.

        Ми виловлюємо щиру вдячність гостям, які розділили з нами це свято та привітали студентів: заступнику мера Львова Андрію Москаленко, директору департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Степану Куйбіда, виконавчому директору Асоціації “ІТ Юкрейн” Констянтину Васюку, проектному менеджеру освітніх ініціатив Міністерства цифрової трансформації Данилу Попову, пресвітеру церкви Осанна та депутату Львівської обласної ради, духовному наставнику студентів Хеврону Дмитру Колеснику

 

 Директор Академії Ігор Ільвутченко, який родом з Маріуполя, зазначив: «Ми віримо, що сьогодні будуємо наше майбутнє. Ці студенти – наше майбутнє, яке натомість допоможе таким же знедоленим молодим людям, як вони, і підтримає Україну в економічному розвитку».

 

 

Ігор Ільвутченко, генеральний директор ГО Hebron IT Academy

        Окрема подяка нашим постійним партнерам, які завітали на захід: компанії HebronSoft за подарунки студентам та всебічну підтримку Академії, а також компанії Sombra за цікаві та пізнавальні тренінги.
 
        Дякуємо фотографу Надії Даниловій за чудові фото!
 
        Вітаємо студентів Академії з початком великого шляху в IT-сфері! Бажаємо їм успіхів у навчанні, яскравих перспектив і Божої опіки!
 
       Молімося, щоб цей навчальний рік пройшов під мирним небом. Все буде Україна!