Hebron IT Academy

Історія Енріко і Емануела із Херсону

Hebron IT Academy

Енріко і Емануел – рідні брати, які вивчають програмування в Хеврон ІТ Академії.  

Хлопці прожили все життя в Херсоні. З початком повномасштабної війни місто перебувало в тимчасовій окупації, але братам вдалось евакуюватись. Вдома у них залишилась мама. 

Сьогодні один із братів, Енріко розповідає їхню історію:

 “Мене звати Енріко, мені 20 років.

В мене є два брати: Емануелу стільки ж років, як і мені, а інший  брат – на 8 років старший. Батько покинув сім’ю, коли нам з Емануелем виповнився 1 рік. Але в нас є мама, яка завжди робила для нас все можливе і неможливе. 

В перший день початку війни нам довелось покинути свій дім в Херсоні. Ми оселились в знайомих, де виживали 3 місяці. А в  кінці весни нам запропонували виїхати з міста, щоб навчатись в Хеврон ІТ Академії і ми без роздумів погодились. Але виїхали ми лише через 2 тижні через те, що дороги були закриті.

Мені з братом пощастило побачили оголошення про евакуацію людей з окупованих територій, і ми не опускаючи можливості в той же день виїхали з Херсону рано вранці.

 Через кілька годин ми приїхали в Мелітополь, там і переночували. Після кількох днів важкої дороги ми приїхали в Хеврон. Наступного ранку ми відправились в Запоріжжя, де нам запропонували автобусом поїхати в Київ. В Києві ми пробули кілька днів, і лише після цього поїздом прибули у Львів. Впродовж першого тижня в Академії ми пройшли співбесіду та тестування, і нам дали можливість вчитись по ІТ напрямку. Емануел вибрав напрям тестування, а я вирішив розвиватись в напрямку програмування. Ми до цього часу безмежно вдячні за таку можливість.”

Cьогодні брати проходять навчання в Академії та діляться першими враженнями:

“Тут всі дружелюбні і привітні, якщо потрібна допомога – завжди допоможуть. – розповідає Емануел.- Зараз проходжу курс тестування QA-QC, цей курс легший, ніж той, який вивчає мій брат, але згодом спробую теж пройти його”.

А Енріко проходить курс Front end, вивчає HTML, CSS та JavaScript: “Я виділяю на вивчення матеріалу приблизно по 6-8 годин в день, тому навчання проходить легко”.

Наполегливість та старанність майбутніх студентів приємно вражає!  Бажаємо майбутнім програмістам легкого навчального процесу, блискучої кар’єри в ІТ та мирного неба!